Medlemsmøte tirsdag 2 april kl 19.00 i Tau Aktivitetshus.

Svein Ottar og Fredrikke Wick var høsten 2018 på Galapagos og vil vise en billedserie fra turen til dette spennende og spesielle øyriket.

Vi vil i år starte tidlig med å velge ut bilder til neste års Ryfylkekalender. Vi vil på møtet foreta en foreløpig utvelgelse av høst- og vinterbilder til neste års kalender. Ta med inntil 10 høst- eller vinterbilder til vurdering. Vår- og sommerbildene vil bli plukket ut på klubbens helgetur i slutten av august.

Vi vil også minne om klubbens båttur søndag 26 mai. Fotoklubben fyller 30 år i år og årets båttur vil sannsynligvis gå til et spennende sted med god bevertning. Nærmere info vil bli gitt i løpet av noen uker.

Klubbens helgetur / kalendertur vil i år gå til Vestre- Åmøy helgen 30/8 – 1/9.